Zostań członkiem

  1. Proszę zapoznać się z Misją, Statutem i innymi informacjami.
  2. Dobrze to sobie przemyśleć!
  3. Wybrać formę członkostwa: członek zwyczajny (dCZ) czy wspierający (dCW).
  4. Jeśli jesteś zdecydowany(a), proszę wydrukować i wypełnić właściwą deklarację członkowską (dCZ lub dCW). Deklaracja na 1 stronie zwiera kilka podstawowych, niezbędnych informacji o Tobie (gwarantujemy pełną ochronę danych osobowych). Więcej napisz na stronie 2 lub dołącz na oddzielnych kartkach.
  5. Napisz przynajmniej kilka zdań o sobie, mile widziane będą sugestie dotyczące rodzaju działań, jakie najbardziej Ci odpowiadają i w których mógłbyś nam pomóc. Będziemy wdzięczni za wszelkie pomysły, sugestie i propozycje dotyczące programowej i organizacyjnej działalności stowarzyszenia.
  6. Postaraj się znaleźć 2 osoby będące już w naszym Towarzystwie, które poprą twoją deklarację.
  7. Jeśli nie znasz osób, które należą do PTSOP przyślij deklarację bez wpisanych osób popierających. My znajdziemy osoby w naszym gronie, które być może już Cię znają lub chętnie poznają i skontaktują się z Tobą. One mogą być Twoimi osobami wprowadzającymi.
  8. Deklarację należy wysłać na adres siedziby stowarzyszenia: Polskie Towarzystwo Służb Ochrony Przyrody, Gawrych Ruda 58, 16-402 Suwałki.
  9. Ponieważ znalezienie członków popierających może zająć nieco czasu, a członkostwo nadaje Zarząd Towarzystwa w formie uchwały, co wymaga spotkania członków Zarządu będących pracownikami różnych parków narodowych, proszę uzbroić się w cierpliwość i czekać na informację o przyjęciu w poczet Towarzystwa.

deklaracja_CZ

deklaracja_CW

 

 


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/